WinPDFEditor DC 2014/09/23 2.2.0

WinPDFEditor 2.3.0 Full İndir

WinPDFEditor, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan PDF dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilmeleri için geliştirilen bir PDF düzenleme programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan programı bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza gelen pencere üzerinde yer alan seçeneklerden ilki olan “Edit PDF” ile PDF dosyalarınızı düzenleyebilir veya ikinci seçenek olan “Convert PDF” yardımıyla PDF dosyalarınızı farklı formatlara hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Tüm Araçlar Önizleme:
Resim Ekle, Metin Ekle, Kalem, Fırça, Silgi, Çizgi, Dikdörtgen, Elips, Renk Seçimi, Tüm Sayfa kopyala, Sayfa Rotasyon, Yazı Seçimi ve Hat Ağırlık Seçimi.

WinPDFEditor Full Son Sürüm

WinPDFEditor Full 3.6.3.4 İndir

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Anthony Ryan – Kan Şarkısı (Kuzgunun Gölgesi Serisi 1. Kitap) Soğan Kebabı Tarifi