THE FOUNDRY Mischief 2.0.7 

Yaratıcı Özgürlük

Herhangi bir boyut ve çözünürlükte detay ve ihracat olağanüstü seviyeleri ile sanat eseri yaratmak. Sonsuz bir çizim tuval üzerine engin fikirleri keşfetmek veya hikayeler içinde hikayeler içinde hikayeler oluşturmak … olanaklar sınırsız.

Sadece çizin!

En yakın duygu aslında kalem ve kağıt ile çizim için. Bozgunculuk en görülmemiş çizim performansı inanmak için denemek zorunda doğal bir deneyim sunar. Çok kolay kullanımlı, başlamak için bir kılavuzu gerekmez. Sadece kalemi alıp çizin.

Devlet Sanat – Yine Zarif

Yaramazlık bir devrimci yeni inme gösterimi kullanır. Piksel tabanlı fırça zenginliğini ve vektörlerin ölçeklenebilirlik alın. Sanat kısıtlamaları olmadan organik büyümeye böylece fitne, bir 50 trilyon bir zoom aralığı işler.

Kelimelerle anlatmak yerine bir kaç çalışmayı örneklemek en iyisi bence ;))

THE FOUNDRY Mischief Full indir

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Melez – Jennifer L. Armentrout PDF e kitap indir Safkan – Jennifer L. Armentrout PDF e kitap indir