Son Çıkış 10.Bölüm WEB-DL XviD - Tek Link
Gençlerin umut dolu hayatlarını bir gecede karartan o görünmez eller şimdi de Özlem’in yakasındadır. Kenan, Balyoz ve Eflatun’la birlikte gecenin karanlığında ölümüne bir takiple Özlem’i kadın satıcılarının elinden kurtarır. Mahallesinden bir genç kızı para için hiç düşünmeden karanlıklara atan Halit yaptıkları ortaya çıkınca kayıplara karışır. Özlem olayın şokunu uzun süre atlatamayacaktır. Bu süreçte ona Nilüfer ve Yusuf destek olmak için ellerinden geleni yapar. Mahallenin gençleri özlemin başına gelenlerden oldukça fazla etkilenirler. Uyuşturucu bağımlılığının onları bu yollara sürüklediğini karanlık bir yolda yürüdüklerini yavaş yavaş fark etmeye başlarlar.

Arap Fiko kaçacak yer bulamayınca Lostra’ya sığınır. Lostra çiçekçiden sonra Arap Fiko’nun da ölüm fermanını imzalar. Kenan, Balyoz ve Eflatun şehrin karanlıklarını aydınlatmaya çalışırken Lostra yüzünden tüm ipuçlarını kaybetmekte ama yine de vazgeçmemektedirler. Jülide ise Lostra’nın acımasızlığından kurtulmak için çareler düşünmektedir. Ve sonunda Lostra’dan daha güçlü bir uyuşturucu patronunun eteklerine sığınmaya karar verir. Kenan ise karanlık dünyaları besleyen damarları çözebilmek için Lostra’nın kızı Ege ile samimiyetini arttırmaktadır. Çocukluk arkadaşı Cesur da Lostra ve onun çevresine yanaşmaktadır ama onun amacı Kenan’dan çok farklıdır. Paranın ve gücün yasadışı yollardan kazanılabildiği bu dünyaya en hızlı yoldan girmenin adresi Lostra’nın çiftliğidir Cesur’a göre. İki yakın arkadaş bambaşka amaçlarla Lostra’nın çiftliğinde karşı karşıya gelirler.
Son Çıkış 10.Bölüm WEB-DL XviD - Tek Link

Son Çıkış 10.Bölüm | TRT Dizileri

Son Çıkış 10.Bölüm | TRT Dizileri

 Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Kara Sevda 2. Bölüm | Star Dizileri Maral 16.Bölüm | TV8 Dizileri
Benzer Yazılar