teknikservis

 

Google Chrome nasıl sıfırlanır? Google Chrome nasıl resetlenir?

Google Chrome sıfırladığınızda Google Chrome ayarları varsayılan değerlerine dönecektir.

Google Chrome sıfırlama sonrasında

  • Google Chrome Ana sayfası
  • Yeni sekme sayfası
  • varsayılan arama motorunuz sıfırlanacaktır.

Ayrıca uzantılarınız devre dışı kalacak, çerezler, içerik ve site verileri gibi ön bellekte tutulan veriler silinecektir.

Google Chrome nasıl sıfırlanır?

  1. Google Chrome’u açın. Chrome seçenekler butonuna tıklayın ve  ayarlara gelin.
  2. Açılan pencerede tekrar ayarları tıklayın. Kaydırma çubuğunu aşağıya indirin burada Gelişmiş Ayarları Göster seçeneğini göreceksiniz. Buna tıklayın.
  3. Gelişmiş ayarlar bölümünde kaydırma çubuğunu en alta indirin ve Tarayıcı ayarlarını sıfırla başlığı altındaki Tarayıcı ayarlarını sıfırla butonunu tıklayın.
  4. Açılan pencerede Sıfırla butonuna basın.

Bu işlem sonrasında Google Chrome sıfırlanacaktır.

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?[Çözüldü] 47 Ronin 720p HD Türkçe Altyazılı İzle