Chrome'un Gizli Oyunu

Google’ın internet tarayıcısı Chrome’un, internete ulaşamadığında gösterdiği dinozora muhtemelen rastlamışsınızdır. Peki bu ekranda aslında gizli bir oyun olduğunu biliyor muydunuz? İnternet bağlantısı olmadığı zamanlarda, bu beklemeyi eğlenceli hale getirmek için, Chrome ile birlikte yüklenen bu oyun, gayet yaratıcı ve eğlenceli olmuş.  İnternetiniz olsa da, bağlantınızı kesip bu oyunu oynayabilirsiniz. 

Bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısından veya Android’de oynanabilen oyunu etkinleştirmek için önce internet bağlantınızı kesin ve Chrome ile bir siteye girmeyi deneyin. Daha sonra tarayıcı penceresinde bağlantı hatasının bulunduğu bir yazı ve en üstünde dinozoru göreceksiniz. Bundan sonra bilgisayarınızda Space’e (boşluk tuşu) basmalısınız. Chrome‘un mobil sürümünde ise ekrana dokunmanız yeterli. Sonrasında dinozor koşmaya başlıyor. Karşınıza gelen engellerin üzerinden zıplayıp, altından geçerek en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz.

Eğer bu oyunu siz de kendi sitenize eklemek istiyorsanız,https://chromium.googlesource.com/chromium/src.git/+/master/chrome/renderer/resources/offline.js adresinden JavaScript kodlarını inceleyebilirsiniz.

Google Chrome Dinozor Oyunu

 

 

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Kocamın Ailesi 55.Bölüm | FOX Dizileri Karagül 92.Bölüm | Fox Dizileri