boxshot_uk_large.jpg

Aliens vs Predator 2 Full indir

Uzaylıların evi ve Kraliçe Anne’nin evi. On bin yıl boyunca xenomorphs bu gezegenin üstatları olmuştur. Fakat şimdi sığınakları hırslı, açgözlü ve kötü Dr. Einsberg’in planları tarafından tehlikeye atılıyor. İlgi alanları uzuyor. Uzaylı mekânın ortasında, uzaylı gezegensel organizmanın ayrıntılı bir çalışmasını ele almak için bir araştırma merkezi kurdu. Fakat böyle bir yaratık sonsuza kadar canlı tutamaz. Sıradan bir işçinin ihmalinden dolayı, bu uzaylılardan biri özgürlüğe giriyor. Canavar bir kaosun tadını çıkardı, yakalanan arkadaşlarından bazılarını serbest bıraktı ve Dr. Einsberg’in planlarını karıştırdı.

LV1201 ile temas kısa sürede kesilir. Bu gezegende neler olduğunu anlamak ve problemi ortadan kaldırmak için bir kurtarma ekibi acilen kuruldu. Ve işte büyük eylem.

İlk bölümde yırtıcı olan oyun çocuksu bir iş, yat limanı – temkinli bir eylem ve bir yabancıydı – gerçek bir meydan okuma. Şimdi işler farklı. Üç kahraman çok daha iyi dengelidir ve büyük ölçüde rakiplere eşittir.

Aliens vs Predator Sistem Gereksinimi:

System: PIII 450

RAM:128 MB RAM

CD-ROM: 4X CD-ROM

Video : 16 MB VRAM

HDD: 750 MB

DirectX: DirectX v8.0


Aliens vs Predator 2 Full indir

(((Alternatif)))

Aliens vs Predator 2 Full indir

(((Alternatif)))

Aliens vs Predator 2 Full indir

(((Alternatif)))

Aliens vs Predator 2 Full indir

Şifre:www.sandalca.com

sandalca.com.png

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Resident Evil 2 Full indir Avlu 14. Bölüm indir