Xlideit Image Viewer v1.0.150305 Beta Portable

Xlideit slayt oluşturmak için ek seçenekler sunan bir resim görüntüleyici ve tek bir paket içinde bir grafik editörüdür.

Şık görünüm ve erişilebilir düzeni
Araç çubuklarının erişilebilir düzeni kullanımı çok kolay yaparken şeffaf arayüzü ve renk paleti ile modern bir görünüm sunuyor. Böyle JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF, WMF, ikonlar, imleçler ve görüntü listeleri gibi en yaygın grafik formatlarından oluşan bir veya daha fazla resim içeren bir klasörü yükleyemenize olanak sağlar

Görüntü işleme yetenekleri
Entegre dosya tarayıcısı kolayca bilgisayarınızda istediğiniz yere gitmenizi sağlayarak aktif hale getirmenize olanak sağlar. Ayrıca, Xlideit kolayca bir slaytı görüntü filtrelemeyi ve liste özelleştirmeyi sağlar.

Resimler dosya adı, oluşturulma tarihi, boyut, genişlik veya yükseklik, boy oranı veya dosya türü gibi çeşitli kriterleri kullanarak sıralanabilir. Hızlı bir görüntü yazdıabilirsiniz; başka bir programla açabilirsiniz veya varsayılan grafik editörüne gönderebilirsiniz.

Resim düzenleme ve artırılması araçları
Tek bir tıklama ile silebilir veya bir görüntüyü çoğaltabilirsiniz; döndürüp ve yatay veya dikey olarak çevirebilirsiniz, görünüm veya etiket verilerini kaldırabilirsiniz. Xlideit yakınlaştırma sağlar ve size detaylı resmi analiz için kullanabileceğiniz bir yerleşik büyüteç ile birlikte gelir.

Bir resim görüntüleyici, düzenleyici ve dönüştürücü

Xlideit, görüntü slayt gösterilerisi en popüler formatları destekler. Bazı resimleri düzenlemeyi, görüntüleri geliştirmeyi ve dönüştürmeyi sağlar. Düzenli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

Xlideit Image Viewer

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
GPU-Z 0.8.2 Final Full indir | Portable Annemin Şarkısı (Yerli Film) DVDRip XviD