WorldChampionshipSnooker2004-HOODLUM.jpgWorld Championship Snooker 2004 Full indir

Majesteleri Kraliçe Elizabeth’in konularının atasözündeki İngiliz yağmuru hayatlarına girdiğinde ne yaptığını hiç düşündün mü? Bana gelen ilk şey “çay içmek”. Ancak bilardo oynamak için daha ilgi çekici aktiviteler ortaya çıktı. İngilizcenin eşsizliği devam ettiği için oyun snooker olarak bilinir ve kendine özgü özellikleri vardır. Tipik yeşil döşeme masasında, altı cepli, önde gelen bir beyaz top ve klasik bilardo ile aynı büyüklükteki bir başka 22 ile oynanır. Bunlardan 15 kırmızı ve, geri kalan birinde ve lekeli 1 puan aşınma -, (5 puan), sırasıyla sarı (2 puan) mavi (4 puan) kahverengi (3 puan), yeşil, pembe (6 puan) ve siyah (7 puan).

Dünya Şampiyonası Snooker 2004 adına, bunun tam olarak ne olduğu açık.

lisanslı oyun

dünya düzeyinde bir snooker yaratıyor. turnuvalar Dünya sıralamasında parvirte 30 artı Stephen Hendry, Mark Williams, Steve Davis, Ken Doherty gibi ünlü oyuncuların yer aldığı efsanevi Crucible Tiyatrosu’nda düzenlenmektedir. Ayrıca, sadece dünya şampiyonluğu değil, aynı zamanda 128 rakiple savaşabilecek prestijli The LG Cup! Kendinizi bir snooker olarak tanımak için çabalarken, gerçek hayatta olduğu gibi, uzun bir zaman alacaktır. Dünya seviyesine ulaşana kadar birkaç maçta eleme maçları sizi bekliyor. Ancak bu hazırlıklar sırasında, en azından sanal snooker mağazasından alışveriş yaparak ekipmanınızı yükseltebileceğiniz para kazanıyorsunuz. Serin!

Dünya Şampiyonası Snooker 2004, ne kadar ilerlemiş olduğunuzu öğrenmek için heyecan verici bir yöntem olan Trick çekim modunu sunar.

topları ve sopalarla taşıma

Onların yönetimi gerçekten dağınık ve oyunun kullanıcı dostu arayüzü ile uyumludur. Klasik Maç Modu da tür klasikleri için kabul edilen maçları yeniden oluşturma seçeneği sunuyor. Eğer birçok yuvarlanma yerinden yorulursanız, Havuz modu da 8 ve 9 top sağlar.

Oyunun genel atmosfer, ben aygırı sıkı giyim Bu beylerin huzur zevk, gördüğüm televizyon yarışmalarında Eurosport hatırlatıyor. Aslında, siyah pantolon, gömlek ve yelek artı bağları Dünya Şampiyonası Snooker 2004 neredeyse yaşam gibi bakmak o üniforma igraeshite bilardo bulunmaktadır. Oyun şoklar arasında animasyonlu hareketleri zevk ya da maden suyu yudumlarken, rakip, sonra atış değerlendirmek sandalyelerde dinlenmeye izlemek için izin verir Endzhinat. Vizyonun gerçekliği, duygusal ifadesiyle snooker guru John Virgo’nun yorumlarıyla tamamlanmaktadır. Seyirci her başarılı isabeti alkışlayacak ve yuvarlanan topların sesi, gerçekten size olan duyguyu ekliyor.


Oyun Türü: Spor, Rekababet, Simulator

Dosya Türü: İso

Minimum Gereksinimleri: Windows 98 / Me / 2000 / XP, Dünya Şampiyonası Snooker 2004 perakende sürümü


World Championship Snooker 2004 Full indir

(((Alternatif)))

World Championship Snooker 2004 Full indir

(((Alternatif)))

World Championship Snooker 2004 Full indir

(((Alternatif)))

World Championship Snooker 2004 Full indir

Şifre:www.sandalca.com

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Ufak Tefek Cinayetler 36.Bölüm indir Age of Mythology The Titans Full indir