WinUSB Maker
Zotac Winusb Maker programını indirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.WinUSB Maker diğerlerine göre çok basit ve ücretsiz bir programdır.Ayrıca kurulum gerektirmiyor.Yani taşınabilir bir program.Üstelik sadece 1 mb boyutunda ve tek bir “.exe” dosyasından oluşuyor.Kullanımının diğer alternatiflerine göre daha basit ve pratik olmasının sebebi ise her şeyi sürükleyerek yapmanızdır.Bu yüzden bir karışıklığa ya da yanlışlığa düşmeniz çok zor gözüküyor.İlk olarak programı indirin ve çalıştırın.Daha sonra ana ekran gelince Usb belleğinizi bilgisayara bağlayın.Usb belleğinizin bilgisayarım penceresindeki ikonuna tıklayıp programın içine sürüklediğiniz de ve oraya attığınızda aşağıdaki gibi Usb belleğinizi tanıyor.

WinUSB Maker
Daha sonra WinUSB Maker sizden Windows 8 kurulumu için gerekli olan “.iso” uzantılı dosyayı isteyecektir.Onuda sürükle bırak yöntemi ile programa gönderin.”Make USB Boottable” yazısına tıklayın.
WinUSB Maker
Tabi ki süreç başlamadan önce yukarıdaki gibi Usb belleğinizi boyutu ölçülecek ve uygun olduğu anlaşılırsa içindeki verilerin silinmesi için sizden onay istenecektir.
WinUSB Maker
Bu onayı da verdikten sonra işlem başlıyor zaten.Diğerlerine göre daha hızlı boot etti sanki.Usb belleğe boot etmek için gördüğüm en kolay ve başarılı programlardan bir tanesi budur.Windows 8 64 bit üzerinde test edildi.
Zotac WinUSB Maker

(((Alternatif)))

Zotac WinUSB Maker

(((Alternatif)))

Zotac WinUSB Maker

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Profiterol Tarifi Ashampoo Anti-Virus 2015 Full