İsimsiz bir kahraman kendini fantazi ve kabus arasında bir yerde bulur. Adını ve nereden geldiğini hatırlamıyor. Garip topraklarda dolaşırken, etrafındaki dünya hakkında ve kendisi hakkında gerçekleri keşfetmeye çabalar.

Oyunun rüya gibi, kabus atmosferi ressamlar HR Giger ve Zdzisław Beksiński’nin eserlerinden esinlenmişti. Oyunun son görünümü ve hissi, Demon’un Ruhları veya Karanlık Tohum gibi oyunların evrenlerinden de çok etkilendi. Bu eşsiz karışım, kasvetli ve iç karartıcı bir dünyaya hayat verdi.

Özellikleri :

  • OYUN DÜNYASI: 3 realizm, mimaride ve onları yaşayan yaratıklarda farklıdır. Benzersiz kişilikleri olan karakterlerle tanışacaksınız, bu da size yardımcı olacak – ya da sizi engellemeye çalışacak – amacınıza ulaşacak.
  • ART: 75 el yapımı aşamalar. Oyun ayrıca yüzlerce ek ekranın yanı sıra katedralde yaşayan çılgın ressamın yarattığı düzinelerce resim sergiliyor.
  • PUZZLES: Yolculuğunuz sırasında 24 değişik mantıksal bulmaca ve mini oyuna karşı geleceksiniz.
  • ÖYKÜS: Rüya ve gerçeklik arasında karanlık bir macera.
  • MÜZİK: 40’tan fazla parça ile olağanüstü bir müzik.

 

Publisher: OhNoo Studio
Developer: OhNoo Studio
Genre: Adventure, Indie

Release name: Tormentum_Dark_Sorrow-FANiSO
Size: 303MB

Tormentum Dark Sorrow indir

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Comfy Photo Recovery v4.2 [Multi] Gece Isırıkları – Chloe Neill PDF e-kitap indir