Telestream CaptionMaker Enterprise 6.2.1 | 67.03 MB

Telestream Caption Maker Enterprise; ödüllü bir video kayıt ve yayın programı. Kolayca ekleme, encode ve işleme özelliklerine sahiptir. Televizyon, Internet ve cep telefonlarına yayın yapmanızı sağlar. Mac ve PC uyumludur. Benzerlerinden 30 kata kadar hızlı işlem yapan bu program büyük televizyon networklarının kullanımı için hazırlanmış bu sürümün değeri 11.950$ dır.

Canlı yayın desteği ve kapalı yayın yapıldığı gibi DVD, Bluray formatlarındada kayıt yapılabilir. Profesyonellere özgü bir çok özelliği bulunup işinde bir numaradır.

rapidgator

nitroflare

uploaded

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
TechSmith Camtasia Studio 8.5.2 Build 1999 Macrium Reflect Technicians USB 6.0.567 WinPE 5.0 x64