Sword of Vengeance 2015 HDRip X264-PLAYNOW

İngiltere yapımı olan aksiyon türündeki filmde ise yönetmenlik koltuğunda Jim Weedon oturmaktadır. Baş rollerinde Edward Akrout, Misa Beric ve Stanley Weber gibi isimlerin barındıran filmde zalim bir tiranın zulmüne uğrayan halk, bu tirana karşı intikam almak için savaşçı bulurlar. Bu savaşçı elinden gelenin en iyisini sunarak bizlere güzel bir aksiyon filmi izlettirmektedir.

IMDB info
Language: English
01:26:53 | 720×304 | 23.98fps | MKV Video| ac3, 48000 Hz, 5:1 | 1.60 GB
Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon,

From the creator of ‘Hammer of the Gods’, starring Stanley Weber (Borgia) and Annabelle Wallis (Annabelle), the subjects of a ruthless tyrant’s oppression discover an unlikely freedom fighter whose code of honor demands bloody retribution.

 

Sword of Vengeance 720p

(((Alternatif)))

Sword of Vengeance 720p

(((Alternatif)))

Sword of Vengeance 720p

 

Sword of Vengeance 2015 Türkçe Altyazı[/a]

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
HD Masaüstü Resimleri 100 Adet HD Wallpapers indir Portable ExamDiff Pro Master Edition Full 7.0.1.19