Sara’nın Not Defteri – Sara’s Notebook Türkçe Dublaj Sansürsüz indir (2018)

Madridli naif bir avukat, Kongo’nun şiddet ve çatışmayla dolu bir bölgesinde kaybolan kız kardeşini aramak için Afrika’ya gider.

http://www.imdb.com/title/tt6599742/

Tür: Gerilim Filmi İndir, 
Yapım: 2018-İspanya
IMDB Puanı: 6.3
Yönetmen: Norberto López Amado
Oyuncular: Belén Rueda, Marian Álvarez, Iván Mendes


Saras Notebook HQ 1080p BluRay x264 DUAL DTS (TR-SPA)

Saras Notebook HQ 720p BluRay x264 DUAL DTS (TR-SPA)

Saras Notebook m1080p BluRay x264 DUAL (TR-SPA)

Saras Notebook m720p BluRay x264 DUAL (TR-SPA)

Saras Notebook Türkçe Dublaj indir BDRip.x264.TR.mkv

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Sevgili Diktatör – Dear Dicrator | 2017 | Dual (TR-EN) Gençlik Ateşi 6 – Bring It On Worldwide Cheersmack | 2017 | Dual (TR-EN)