Saints Row Gat Out of Hell-cover-screen-full

 Oyun Hakkında Bilgi:

Saints Row 4 ün ek paketi olarak açıklanan ama ek paketten ziyade başlı başına bir oyun olan Saints Row Gat Out of Hell ile karşınızdayız!

Kritik bilgiyi hemen paylaşalım, Saints Row Gat Out of Hell oyununu oynayabilmeniz için öncesinde bir oyun kurulu olmasına gerek yok. Bakmayın ek paket dediğimize, bildiğiniz yeni bir oyun ile karşınızdayız. Saints Row Gat Out of Hell’ i denemek için oynarken fazlasıyla zevk aldık. Oyun grafik, dinamik ve hareketleri, sunduğu özgür ortam oldukça zevk vericiydi. Bilim kurgulaştırılmış gta gibiydi. Oyunun kendini size tanıtmasıysa ayrı bir övgü konusu. Oyun tavsiyemizdir.

Oyunun Türü: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 20 Ocak 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 4.9 GB

Oyun İçi Görüntü:

Saints Row Gat Out of Hell

Saints Row Gat Out of Hell

Saints Row Gat Out of Hell

Saints Row Gat Out of Hell

Saints Row Gat Out of Hell

Saints Row Gat Out of Hell

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista (x86 or x64)
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD Athlon II x3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 260 | AMD Radeon HD 5800 series
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 10 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

indir

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Crusader Kings 2: Way of Life Full Tek Link İndir Facebook Video Virüsünü Temizleme Yolu[Çözüldü]