Pavtube HD Video Converter Full Türkçe v4.9.0.0 indir

Pavtube HD Video Converter zengin özellikleri sayesinde video formatı değiştirme işleminin yanında video düzenleme işlemleri de gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan bir video dönüştürme programıdır.

Pavtube HD Video Converter ile bilgisayarınıdaki video dosyalarını çok sayıda farklı video türünden birine dönüştürebilmektesiniz. Pavtube HD Video Converter size akıllı telefon ve tabletler, mobil cihazlar ve MP3 çalarlar gibi farklı cihazlar için hazır profiller de sunuyor, bu sayede özel ayarlamalar yapmadan kısa yoldan videolarınızı dönüştürebiliyorsunuz. Bunun yanında video dönüştürürken detaylı kalite ayarları yapmak isterseniz program size bunun için de birçok farklı değeri değiştirebilme imkanı tanımakta.

Pavtube HD Video Converter ile videolarınızla ilgili hemen hemen her ihtiyacı karşılayabilmektesiniz. Video kesme, video birleştirme, videolardan ekran görüntüsü alma, watermark ekleme, video efekti ekleme ve videolardaki temel renk ayarlarını değiştirme gibi işlemler program aracılığıyla gerçekleştirilebilmekte. Program arayüzünde yaptığınız düzenleme işlemlerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmenizi sağlayan küçük önizleme pencereleri bulunuyor ve bu sayede daha doğru işlem yapmanıza olanak sağlanıyor.

Pavtube HD Video Converter size videolarınızı toplu dönüştürme imkanı vermekte. Böylece zamandan kazanabilmektesiniz. Ayrıca program Nvidia, AMD ve Intel’in video dönüştürme işlemlerini hızlandıran teknolojilerinden de yararlanıyor.

Açıklama : gelişmiş HD video kodlayıcı ve kod çözücü teknolojisi ile donatılmış, Pavtube HD Video Converter, TS, MTS, M2TS, MKV, MOV, MOD, HD MPEG, AVI HD, HD WMV, HD MP4 gibi, neredeyse tüm popüler HD video formatlarını dönüştürür. Hatta daha fazla 1080P ve 720P HD videoları ayrıca standart video ve ses dosyaları yapar. AVI, WMV, MP4, DivX, FLV, MOV …  taşınabilir cihazlarda ( iPad 3, iPhone 5, iPod Touch 5, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung Galaxy S4, Google Nexus 7, HTC One Series, Blackberry, etc vb) ve HD medya oynatıcılar (Apple TV 3, , Xbox HD, WD TV Live Hub, Dune HD, daha fazlası…).

 

Pavtube HD Video Converter

(((Alternatif)))

Pavtube HD Video Converter

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Pavtube BDMagic 4.9.2.0 Pavtube ByteCopy Full 4.9.2.0 DVD Kopyalama