Netgate Registry Cleaner Full Türkçe İndir 2018 v17.0.930

NETGATE Registry Cleaner bilgisayarınızın kayıt defterini denetleyip düzenleyerek bilgisayar hızlandırma işlemini gerçekleştirebilen kullanışlı bir programdır.

Programın kayıt defteri düzenleme işlemi farklı bileşenlerden oluşmaktadır. NETGATE Registry Cleaner’ın kayıt defteri üzerinde yaptığı tarama sonucu tespit edilen hatalar düzeltilerek kayıt defteri tamir etme işlemi gerçekleştirilir ve yanlış kayıt defteri ayarlarının bilgisayarınızı yavaşlatmasının önüne geçilir. Kayıt defteri temizleme bileşeni kullanılmayan ve çöp durumundaki kayıt defteri girdilerini tespit ederek siler, böylece bu girdilerin bilgisayarınızı şişirmesi engellenir. Kayıt defteri birleştirme bileşeni kayıt defteri girdilerini daha kolay erişilebilir hale getirir ve performas artışı sunar.

Programın güzel bir yönü kayıt defteriniz üzerinde değişiklik yapmadan önce kayıt defteri yedeklemesi yapmasıdır. Bu yedek dosyalarını geri yükleyerek oluşan hatalar da giderilebilmektedir.

NETGATE Registry Cleaner sadece kayıt defteri düzenlemek için kullanılan bir program olmaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. Programın sahip olduğu farklı bileşenler NETGATE Registry Cleaner’ı çok amaçlı bir araç kutusuna dönüştürmektedir. Program kaldırma aracı sayesinde Windows program kaldırma arayüzünü kullanmadan program kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik kötü amaçlı yazılımlar tarafından devre dışı bırakılabilen Windows program kaldırma arayüzü kullanılamadığı zaman oldukça etkili olmaktadır. Başlangıç yöneticisi sayesinde Windows ile birlikte başlayan programları denetleyerek istemediğiniz programların başlangıçta otomatik açılmasını engelleyebilirsiniz. Disk temizleme aracı bilgisayarınızdaki geçici dosya silme ve çöp dosyaları kaldırma işlemlerini yerine getirerek sabit disk performansınızı arttırır.

NETGATE Registry Cleaner Internet Explorer için çerez silme, başlat menüsündeki son erişilen dosya geçmişini silme, görev zamanlama, tarayıcı anasayfası değiştirilmesini engelleme kalkanı gibi çok kullanışlı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır.


Netgate Registry Cleaner 6.0.905

(((Alternatif)))

Netgate Registry Cleaner 6.0.905

=========================================

tr yama üst linklerdedir

Netgate Registry Cleaner 17.0.740

(((Alternatif)))

Netgate Registry Cleaner 17.0.740

(((Alternatif)))

Netgate Registry Cleaner 17.0.740

 =====================================

Netgate Registry Cleaner 17.0.930

(((Alternatif)))

Netgate Registry Cleaner 17.0.930

(((Alternatif)))

Netgate Registry Cleaner 17.0.930

 yeni 2018

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Netgate Amiti Antivirus Full 2018 24.0.880 32x64Bit Netgate Spy Emergency Full Türkçe indir 2018 v24.0.850