Mustafa Kemal Atatürk Albümü Seti DVD İndir

“Saygı olsun bu çelik atlıların gök tuğuna,
Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğ’una..
Ahde Vefa imandandır .
Ahirete irtihalinin 79.senei devriyesinde,son yurdumuz ve devletimiz olan Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, baanisi ve ebedi Başkumandanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü en derin saygi ve şükranlarımızla anıyoruz.Kabri nur mekânı cennet olsun.
Rahmet olsun Gazi Atamıza

Bu Sunum muthiş harika bir arşivlik settir özel fotoğraflar
Atatürkün önemli sözleri, görülmemiş resimler okul projeleri için yazılı ve resim tam bir arşiv kaynağıdır
Ansiklopedi kadar geniş içeriğe sahip bir dvd settir.

Boyut:2-gb
Sıkıştırma: Rar 
Şifre:www.sandalca.com 
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Mustafa Kemal Atatürk Albümü Seti DVD

(((Alternatif)))

Mustafa Kemal Atatürk Albümü Seti DVD

(((Alternatif)))

Mustafa Kemal Atatürk Albümü Seti DVD 

(((Alternatif)))

Mustafa Kemal Atatürk Albümü Seti DVD

(((Alternatif)))

Mustafa Kemal Atatürk Albümü Seti DVD

 Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Ben Ölmeden Önce | 2017 | Dual Türkçe Dublaj indir David Lynch Yaşam Sanatı – David Lynch The Art Life | 2016 | 1080p (TR-EN)