eVEvw2MKGrHqMOKooE0fj-3EGBNP4Cy5L-g_35.JPGset_id89040003C1.jpgMIG-29 Fulcrum © Novalogic Full indir

MiG. Ad, sınırlı menzil ve yük kapasitesiyle, ancak büyük manevra kabiliyetiyle, sağlam inşa edilmiş çirkin uçakların görüntülerini yakalar. Şey, belki 50’li veya 60’lı MiG’lerden bahsediyorsak doğru olabilir. Ama sadece MiG-29’un zarif çizgilerine bakın ve bu kararı geri çekebilirsiniz. MiG-29, dünyadaki en iyi savaşçılardan biridir. Amerikan muadili F-16 gibi yakın dövüşlere ve kara saldırısına uğrayan bu savaşçı, daha büyük önleyici kardeş Su-27’yi tamamlıyor. Codenamed Fulcrum tarafından NATO, bu uçak aynı zamanda kendi kuşağının en manevra savaşçısıdır.

MiG-29, oyun, PC’de Sovyet yapımı savaşçıları modellemek için ilk denemelerinden biridir. Ve tasarımcı başarılı bir karma çanta ürünü üretti. Uçuş modelleme, kendi çağından bir sim için, tamamdır. İngilizce yerine metrik ölçümleri kullanmak gibi küçük gerçekçi dokunuşlar bir artıdır (hatta Spectrum Holobyte, MiG-29 oyunlarında oyun nedenlerinden dolayı metrik ölçümlerini kullanmamıştır). Silah modellemesi de yeterince ikna edici. Domark tarafından sağlanan grafik motoru, Flight Sim Toolkit’in düşük çözünürlüklü versiyonuna çok benziyor. Kılavuz, zamanın kılavuzları gibi, oyunun nasıl oynanacağı ve uçağın kendisinin arka plan bilgilerinin nasıl verildiği hakkında bilgi sağlama görevinin ötesine geçer.

Bu sim’in dezavantajı, onunla sağlanan sınırlı misyonlardır (parmak saymaktan kaçamazsınız). Misyonların kendileri oldukça ilginç, aklınız var. Buna ek olarak, tasarımcılar, menü ekranındaki “Kiril gibi” karakterleri kullanarak, sadece kiril olmayan, aynı zamanda düpedüz çirkin olan zekâya hakaret etmeye karar vermiş gibiydi.

MiG-29 hafıza aşkına ilginç bir oyun. Ancak, eğer simüle edilmiş bir Fulcrum uçurmak istiyorsanız, daha önce bahsettiğiniz Spectrum Holobyte’ın MiG-29’unu almalısınız. Veya Flanker 2.5 serbest bırakılıncaya kadar bekle ..

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 2000, XP
İşlemci: Pentium II 266MHz or better
Bellek: 32 MB minimum
Ekran: Direct3D compliant
Hard Disk: 410MB Free
Ses: DirectX-compliant 


MIG-29 Fulcrum © Novalogic Full indir

(((Alternatif)))

MIG-29 Fulcrum © Novalogic Full indir

(((Alternatif)))

MIG-29 Fulcrum © Novalogic Full indir

Şifre:www.sandalca.com

sandalca.com.png

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Beyoğlu’nun En Güzel Abisi – Ahmet Ümit PDF indir Resident Evil 3 Full indir