Resmi büyütmek için tıklayın.

Microsoft Frontpage 2003 Full Türkçe Tam indir  Tek link

Microsoft Frontpage 2003, web sayfası yapma programıdır bu kadar yaygınlaşmasının temel sebebi ise html hyper
text markup langguage kodlarını bilmeye gerek kalmadan karmaşık web sitelerinin
tasarlanmasına olanak vermesidir

Frontpage programı , web sitelerinin tasarlanmasında temel programdır.

Diğer web tasarım programları yaptıkları belgelri genellikle Frontpage ile uyumlu halde yapmaya başladılar. Bu da Frontpage in bir standart haline geldiğini gösterir.

Frontpage programı Word, Excel, Access, Powerpoint gibi diğer office progamları ile entegre çalışır. Office dökümanlarını İnternette yayınlanacak hale getirir. Bu sayede bir şirketin toplantısı için , İnternet üzerinde dünyanın dört farklı yerindeki kişilerle ortak raporların incelenmesine imkan verir.

————————————————————-

Boyut:150-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:www.sandalca.com
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Microsoft Frontpage 2003 Full 2013(Yandex indir)

 

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
CyberLink MediaEspresso Deluxe v7.5.10018 1945 Türkçe Dublaj indir | 2017 | Dual (TR-HUN) DVDRip