Çocuklarımın ısrarı ile hatıralarımı
yazmaya karar verdiğimde, nereden başlayacağımı bilemiyordum. Şimdiye kadar, hiçbir şey yazmamıştım. Ben, “Ya başaramazsam” dediğimde, çocuklarım bana, “Başaracaksın, biz buna inanıyoruz” demişlerdi. Ben de bu sözlerden cesaret alarak, bu öykümü kaleme almaya karar verdim. Belki çok hatalarım olacak çünkü ben bir yazar, bir edebiyatçı değilim. Sadece her şeyi içimden gelen duygularla, gerçeklerin dışına çıkmadan yazdım.

Bu kitabı yazarken belki bir yerden bir yere atlayacağım. Bunu siz, bir yazarın dediği gibi, nisan yağmuruna benzetin; gelip geçici, ıslatıcı. Ardından güneş bir açıyor, bir kapatıyor, yani bir konudan bir konuya atlıyorum. Siz bu kitabın manevi yönlerini alın, size bir fikir verirse sonuna kadar devam edin. Kitap geçmişi geleceği bağlayan en güzel köprüdür. Bu köprüden sizinle maziye bir geziye çıkıyoruz. Her şeye hazır olun. Yolu benimle beraber yürümek zorundasınız.Bu öykümü okurken bazen üzüleceksiniz. Ama olsun, benimle beraber hayatıma girip yaşayacaksınız.

Kendi inançlarınıza ve fikirlerinize inanmakla, kendinize verdiğiniz değeri de yükseltmiş olursunuz. Okumasını bilirsen her insan bir kitaptır. En büyük eser insanları uyandırmaktır. Bir insanın yaşama sevincini, yaşama arzusunu, damarlarında duyduğu müddetçe yaratabileceğine inandım. Bu satırlar bana yaşama, yaratma gücü vermiştir. İnanç ve ruh güzelliği insanı insan yapar. Herhangi bir şeye sahip olmanın tek nedeni onu başkalarına vermektir. Doğru olanı yaptım ben. Dünyaya bir bütün olarak verebileceğin en büyük hediye sizsiniz. Buna gerçekten inanın. Şimdiden size sabır diliyorum. Benim canlarım. Sizlere kitabımda birçok gelmiş geçmiş büyük insanların, kelâm incilerini bir araya getirip sunacağım. Sizlere ışık tutabilirsem ne mutlu bana.

Mavi Kelebek PDF indir

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Pitrinec Macro Toolworks Professional Full 8.6.0 FolderSizes Full 8.5.185 İndir Enterprise Edition