Mame Oyunları Full indir

Mame eskiden televizyona bağlı veya jetonla oynadığımız atari oyunlarını oynamamızı sağlayan bir emulatördür. Sunumda bulunan dosyaları veya daha sonra eklemek istediğiniz bir oyunu mame klasörünün içinde bulunan rom veya roms klasörüne taşımanız gerekli..  5 ile credi yazıp(jeton atıp) 1 ile oyuna girebilirsiniz.

31.44 gb olan bu arşivin içindekiler yazmakla bitmez.. Eski atari oyunu denince benim aklıma hemencecik captan comando,haggar,caddilac dinozorus,snow bors,pang, eski atari futbol oyunları,street fighter,street hoop, super sidekick,tumbe pop gibi daha bir sürü oyunla çocukluğunuza dönüş yapacaksınız. Her bilgisayarda olması gereken bir arşiv bence.

3982 adet Çalışan Ana Oyun (52 tanesi CHD) Bütün Ekstralar: bios-ips-icons-snaps-cheat-command-hiscore-history-mameinfo.

 

MAME 0.157 3982 Oyunluk Büyük Set Otomatik Kurulum (Mediafire)

(((Alternatif)))

MAME 0.157 3982 Oyunluk Büyük Set Otomatik Kurulum (Yandex 1)

MAME 0.157 3982 Oyunluk Büyük Set Otomatik Kurulum (Yandex 2)

Şifre İçin Tıklayınız

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
İnsanların en acizi dost edinemeyen, ondan daha acizi ise dost kaybedendir. Fury 2014 BDRip (Türkçe Altyazı)
Benzer Yazılar