Küçülen Hayatlar Türkçe Dublaj indir (2017)

Paul Safranek ile karısı Audrey daha iyi bir hayat vaadiyle küçülmek üzere Omaha’daki stresli hayatlarını terk etmeye ve yeni, küçültülmüş bir topluluğa katılmaya karar verirler. Yaptıkları seçimle hayatlarını bilmedikleri bir maceraya doğru sürüklerler.

Başrollerinde sevilen oyuncular Matt Damon, Kristen Wiig ve Christoph Waltz’un yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Alexander Payne oturuyor. Senaryoyu ise Payne ile birlikte Jim Taylor kaleme aldı.

http://www.imdb.com/title/tt1389072/

Yönetmen: Alexander Payne
Oyuncular: Matt Damon, Kristen Wiig, Christoph Waltz devamı
Tür: Komedi, Dramatik komedi
Ülke: ABD


Küçülen Hayatlar – Downsizing Türkçe Dublaj indir HQ 1080p (BluRay Dual DTS TR-EN)

Küçülen Hayatlar – Downsizing Türkçe Dublaj indir HQ 720p (BluRay Dual DTS TR-EN)

Küçülen Hayatlar – Downsizing Türkçe Dublaj indir m1080p (BluRay Dual TR-EN)

Küçülen Hayatlar – Downsizing Türkçe Dublaj indir m720p (BluRay Dual TR-EN)

Küçülen Hayatlar – Downsizing Türkçe Dublaj indir

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Pasifik Savaşı: İsyan | 2018 | Türkçe Altyazılı Dünyanın Merkezine Yolculuk – Journey To The Center Of the Earth | 1959 | Dual (TR-EN)