Ergenlik çağında, asi bir kızın eline tanrıları öldürebilecek gücü verirseniz ne olur? İki seçenek var; ya gücü kontrol altına alıp onu kurtarmaya -ve kullanmaya- çalışırsınız, ya da….

Peki geri dönmek için çok mu geç? Alex’in kehribar rengi gözlerinin arkasında eski benliğinin kırıntıları var mı, yoksa çoktan kendini yeni edinilmiş insan üstü güçlerine sattı mı?

Tüm cevaplar ve daha fazlası, Alex’in en büyük korkuları ve Aiden’ın sonu gelmez kurtarma çabaları serinin dördüncü kitabı Apollyon’da sizleri bekliyor.

Jennifer L. Armentrout – Melez Sözleşmeleri Serisi 4.Kitap Apollyon PDF indir

(((Alternatif)))

Jennifer L. Armentrout – Melez Sözleşmeleri Serisi 4.Kitap Apollyon PDF indir

(((Alternatif)))

Jennifer L. Armentrout – Melez Sözleşmeleri Serisi 4.Kitap Apollyon PDF indir

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
[Çözüldü] Bilgisayar Reset Nedenleri Bir Kız Bara Girer Ve… – Helena S. Paige PDF e-kitap indir