Internet Download Manager v6.23.5 Full indir

Internet Download Manager, internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini 5 kata kadar daha hızlı yapmanıza olanak sağlayan güçlü bir dosya indirme yöneticisidir. Firefox, Google Chrome, Opera ve Internet Explorer gibi tüm popüler internet tarayıcılarıyla entegre olarak çalışabilenIDM, aynı zamanda yarım kalan indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize de izin verir.

Özellikler:

  • Dahili Zamanlayıcısı: Dosyaların indirme işlemi bittiğinde pc kapatabilirsiniz.
  • Tek bir tıklama ile kolay indirme: Eğer bir tarayıcı bir indirme linkine tıkladığınızda, IDM indirme devralacak ve hızlandırmak. IDM HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokolleri destekleyecek.
  • Download Hızlandırma: Tüm bağlantı gücünüzle dosya indirmenin yanı sıra dowload hızınızı sınırlandırabilirsinizde.
  • Online Video indirme: Online izlediğiniz youtube,facebook,film videolarını rahatlıkla indirebilirsiniz.
  • Ve Daha Birçok Birçok özelliği Barındırır…

Internet Download Manager Full indir v6.23.5

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Pusu – Ambushed (Türkçe Dublaj) BRRip XviD Elmalı Tarçınlı Kurabiye Tarifi