Imagina 1.9.16
Imagina 1.9.16 | 27.5 Mb

Imagina, 3 boyut teknolojilerine dayanarak Windows işletim sistemli bilgisayarlar için en iyi görüntüleme deneyimini sunmak için hazırlanmış ücretsiz bir programdır.

Gerçekten sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Imagina bilinen tüm popüler resim dosyası formatlarını görüntülemenize ve düzenlemenize olanak tanır. Değerli fotoğraflarınız için en iyi ve en kaliteli düzenlemeyi yapabilmeniz için tasarlanan Imagina bir çok rakibine göre gerçekten başarılı.

 

Download from RapidGator.net

Download from NitroFlare.com

Download from DataFile.com

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Sürgün Mü, Soykırım Mı? – Yusuf Halaçoğlu PDF e-kitap indir TechSmith Camtasia Studio 8.5.2 Build 1999