Hannibal 2.Sezon | Tüm Bölümler | Türkçe Dublaj - Tek Link
Hannibal, NBC için Bryan Fuller tarafından geliştirilen bir Amerikan psikolojik gerilim-korku dizisidir. Dizi, Thomas Harris’in romanı Red Dragon’da görünen karakterlere ve unsurlara dayanır.

Dr Hannibal Lecter, FBI özel dedektif Will Graham’ın şimdiye kadar ki en kurnaz düşmanı olmaya aday bir psikiyatrdır. Ve dizi bu ikili arasında gelişen ilişki üzerinde durur.

FBI özel dedektifi Will Graham, FBI ile sekiz genç kızın kaybını araştırmaktadır. Ama peşinde olduğu seri katilin zihnini anlamakta zorlanır ve ülkenin önde gelen psikiyatrlarından biri olan Dr. Hannibal Lecter’dan yardım ister.

http://www.imdb.com/title/tt2243973/
Tür:Suç, Dram, Korku
IMDB Puanı:8.6 /10
Süre:44 Dk


Hannibal.3.Sezon.01.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.02.Bolum.Sandalca.com.rar Hannibal.3.Sezon.03.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.04.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.05.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.06.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.07.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.08.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon0.9.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.10.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.11.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.12.Bolum.Sandalca.com.rar
Hannibal.3.Sezon.13.Bolum.Sandalca.com.rar

Şifre:www.sandalca.com

sandalca.com.png

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Savaşçı 49. Bölüm indir Battlefield 1942: Road to Rome Full indir