Gökyüzünün Ötesinde Türkçe Dublaj indir (2017)

Los Angeles halkı uzaylı istilasıyla dünyadan silindiği vakit, dedektif Mark Corley (Frank Grillo) oğlunu kurtarmak adına uzaylı gemisine girmeye çalışır. Ancak gemi Güneydoğu Asya’da kaza yaptıktan sonra, dedektif hayatta kalanları toplayıp bir birlik kurarak, oğlunu ve dünyayı kurtarmanın yollarını arar.

http://www.imdb.com/title/tt1724970/

Tür: Aksiyon Filmi İndir, Korku Filmi İndir, Macera Filmi İndir
Yapım: 2017 – Amerika
IMDB Puanı: 5.3
Yönetmen: Liam O’Donnell
Oyuncular: Frank Grillo, Bojana Novakovic, Jonny Weston


Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline Türkçe Dublaj indir HQ 1080p (BluRay DUAL DTS TR-EN 2017)

Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline Türkçe Dublaj indir HQ 720p (BluRay DUAL DTS TR-EN 2017)

Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline Türkçe Dublaj indir m1080p (BluRay DUAL TR-EN 2017)

Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline Türkçe Dublaj indir m720p (BluRay DUAL TR-EN 2017)

Gökyüzünün Ötesinde – Beyond Skyline Türkçe Dublaj indir (2017)

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Afacanlar Yuvada – Daddy Day Care | 2003 | Türkçe Dublaj Dual (TR-EN) Kara Panter – Black Panther | 2018 | Türkçe Dublaj Dual (TR-EN)