Filinta 32.Bölüm WEB-DL XviD - Tek Link
Maruf ile Filinta Mustafa kusursuz bir mücadeleye girer. Ve bu yol üzerinde mayınlar vardır. Filinta Mustafa’nın canı tehlikededir. Bu alandan sağ kurtulmak, çocukları sağ salim teslim etmek mümkün olacak mıdır? Celal’in gözü dönmüştür, Farah’ı Osmanlı’nın elinden kurtarmak uğruna neler yapacaktır?

Ancak bunca sıkıntının üzerine canını sıkacak bir olay yaşayacak ve yeni Padre olmanın bedelini ağır mı ödeyecektir? İngiliz Sefiri, Davut Paşa’yı görmek ister. Acaba kafasında hangi planlar vardır? Farah’ı konuşturma işine bu kez Leyla dahil olacaktır. Acaba Tabibe Leyla bu konuda başarılı olacak mıdır?
Filinta 32.Bölüm WEB-DL XviD - Tek Link

Filinta 32. Bölüm | TRT Dizileri

Filinta 32. Bölüm | TRT Dizileri

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
İMobie PodTrans Pro Full 4.7.4 Build 20151023 İndir İnadına Aşk 17. Bölüm | Fox Dizileri
Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com