Farmer’s Dynasty Full İndir – PC v0.58

Geçmişte dedenizin bulunduğu çiftliği özlemle anarken birden aklınıza şehir hayatına son vermek ve artık yaşamınızı dedenizden kalan çiftlikte geçirmeye karar vereceksiniz. Çiftliği baştan yaratarak gerekli tadiratları yapmaya başlayacak ve gerekli çiftlik araçlarını kullanarak hasat işlerinde ve hayvan beslemede pratik olmaya çalışacaksınız. Size verilen zorlu görevleri yerine getirmek için çaba sarf edecek ve rüyalarınızdaki çiftliği oluşturarak mutlu bir yaşam sürdüreceksiniz.


Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Intel Core2Duo / AMD X2, dakika. 2,2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu GPU, min. 1.5GB ayrılmış VRAM (AMD Radeon HD 7000 serisi / NVIDIA GeForce GTX 500 serisi)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB


Farmer’s Dynasty

(((Alternatif)))

Farmer’s Dynasty

(((Alternatif)))

TORRENT

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Trendpoker 3D Community Edition Full – PC Rusty Lake Paradise Full PC İndir – Türkçe