ESET Endpoint Security 6.5.2107

ESET ENDPOINT SECURITY: EN İYİ SEÇİMİNİZ

  • Windows için Kapsamlı Uç Nokta Koruması
  • Görselleştirme Desteği ve Yeni Teknoloji. Sanal makineleri destekler ve bilgisayar korsanları ile botnet’lere karşı koruma sağlar.
  • Yerleşik Veri Erişimi Kontrolü. Web site erişimini sınırlayan Web Kontrolü özelliğine ve İki Yönlü Güvenlik Duvarına sahiptir.
  • Düşük Sistem Gereksinimleri. Tam koruma sağlarken daha fazla kullanılabilir sistem kaynağını serbest bırakır.
  • Uzaktan Yönetim. Web tabanlı yeni ESET Remote Administrator aracılığıyla tam olarak yönetilebilir.

 

ESET Endpoint v5.0.2225.1

(((Alternatif)))

ESET Endpoint v5.0.2225.1

===============

ESET Endpoint v6.5.2107.1

(((Alternatif)))

ESET Endpoint v6.5.2107.1

v6 türkçe yeni

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Alien Skin Exposure X3 Bundle Full 3.5.1.82 x64 Kurtlar Vadisi Vatan | 2017 | Yerli Film 1080p HD indir