pch6FZ7.jpg

Dvdfab Full indir

Bu piyasada bulunan üst DVD kopyalama ve yedekleme yazılımı uygulamaları biridir. Aynı zamanda taşınabilir sürümünü içerir.

Açıklama: DVDFab en güçlü ve esnek bir DVD kopyalama / yazma yazılımıdır. Sadece birkaç tıklamayla DVDR herhangi bir DVD yedekleyebilirsiniz. DVDFab, DVD kopya yazılım geliştirme fazla 8 yıl dayanan yepyeni, tamamen yeniden yazılmış olmasıdır. DVDFab basit bir DVD film kopyalamak için en kolay yoludur. Sadece ardından Başlat tuşuna basın ve boş bir film DVD takın. Tüm film – menüler, römork ve özel özellikler de dahil olmak üzere – sadece tek bir tıklama ile tek bir DVD’ye kopyalama, ve her şey otomatik olarak gerçekleşir. Tüm DVD Yedekleme – bir veya birden fazla diskler üzerine – menüler, römork ve özel özellikler de dahil olmak üzere

aK2bKU9.jpg

imagesf2cce.jpg

Özellikler:

  • Mevcut DVD kopyalama moduna 8 DVD: tam disk, ana film, parçalama, özelleştirme, Özelleştirme Split, Clone, Merge ve yaz Veri.
  • Tam disk: tüm filmi menüleri ve fragmanları, tek tıklama ile DVD’ye kopyalama.
  • Ana film: belirli ses ve / resimlerle yalnızca filmi kopyalama.
  • Bölünmüş:% 100 kalite ile iki adet DVD-5 diskler üzerine bir DVD-9 kopyalayın ve her iki diskin üzerindeki orijinal menüler eklenmektedir.
  • Epizodik / sezon DVD filmler, TV dizileri, vb için ideal
  • Ve Daha Birçok Birçok ..

————————————————————-

Boyut:231-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

DVDFab Full

(((Alternatif)))

DVDFab Full

(((Alternatif)))

DVDFab Full

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
LastPass İndir Türkçe 86/x64 bit Şifreleriniz Güvende Abdülkadir Geylani – Atiyye-i Subhaniye PDF indir