Dünya’nın Merkezine Yolculuk Türkçe Dublaj Hd indir(1959)

Arzın Merkezine Seyahat filminde Prof. Lindenbrook, öğrencisi ve güzel bir kadın, dünyanın merkezine gidebilmek için tehlikeli bir yolculuğu göze alırlar. Yolda, kayıp kent Atlantis’i bulurlar. Kendilerini neyin beklediğini bilmeden yeraltına doğru yol alırlarken ölüm, kaçırılma, sabotaj ve tarih öncesi hayvanların saldırısı gibi birçok tehlikeyle karşı karşıya kalırlar.

Ünlü Fransız romancı Jules Verne’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan film daha sonra 1977 yılında‘‘Where Time Began’’ adıyla yeniden çekildi. 2008 yılında da Brendan Fraser’lı “Journey to the Center of the Earth” ve 2012’de de Dwayne Johnson’lı “Journey 2: The Mysterious Island” çekilmiştir.

http://www.imdb.com/title/tt0052948/

Gösterime Giriş Tarihi: Nisan 1964 (Türkiye)
Yönetmen: Henry Levin
Uyarlandığı Eser: Dünyanın Merkezine Seyahat
Film Müziğinin Bestecisi: Bernard Herrmann
Öykü: Jules Verne


 

Dünyanın Merkezine Yolculuk – Journey To The Center Of the Earth HQ 1080p (BluRay DUAL DTS TR-EN) (1959)


Dünyanın Merkezine Yolculuk – Journey To The Center Of the Earth HQ 720p (BluRay DUAL DTS TR-EN) (1959)


Dünyanın Merkezine Yolculuk – Journey To The Center Of the Earth m1080p (BluRay DUAL TR-EN) (1959)


Dünyanın Merkezine Yolculuk – Journey To The Center Of the Earth Türkçe Dublaj indir (1959)

(((Alternatif)))

Dünyanın Merkezine Yolculuk – Journey To The Center Of the Earth Türkçe Dublaj indir (1959)

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Gelen Aramalar

Paylaşmak Güzeldir
Küçülen Hayatlar -Downsizing | 2017 | Dual (TR-EN) Daha Yeni Başladık – Just Getting Started | 2017 | Dual (TR-EN)