Doktorlar Dizisi Tüm Bölümleri indir

Doktorlar, başrollerini Kutsi ve Yasemin Ergene’nin oynadığı bir hastane dizisidir. 28 Aralık 2006 tarihinde Show TV’de başladı ve Grey’s Anatomy dizisinden uyarlanmıştır. Dizide doktorların yaşantıları ve aşkları konu edilmektedir.

1. Sezon’da

Türkiye’nin en iyi hastanesinde Opr.Dr.Haldun Göksun yönetiminde, yeni asistanlarla yeni bir gün ve dönem başlamaktadır. Ela, Zenan, Burak, Kader ve Hasan farklı karakterleri ama ortak bir hedefleri vardır; iyi bir doktor olmak!

Ela ünlü bir cerrahın kızıdır ve herkesin düşündüğünün aksine bu durum hayatını hep daha da zorlaştırır. Pek de hoş bir tanışma geçirmediği başarılı, sürprizlerle dolu, yakışıklı romantik biraz da gizemli beyin cerrahı Levent ile ilk tanıştıkları andan itibaren aralarında kopmayacak bir bağ oluşur ve aşk yaşarlar.

Zenan diğerlerine hiç benzemez. Sert, kuralcı, hırslı biridir ve en az Levent kadar parlak bir kariyere sahip olan Dr. Suat´a aşık olur. Suat´ın ise tek bir amacı vardır: Haldun’dan boşalacak yere geçebilmek. En büyük rakibi de Levent’tir elbet.

Kader kusursuz güzelliği başına hep bela olmuştur. Güzel olmak zordur, hem doktor hem güzel olmak daha da zordur. Ancak o kimsesiz büyümenin acısını, doktor olabilmek için çektiği zorlukları asla belli etmez. Hasan doktorluğa başladığı ilk gün alacağı bir ders oldukça ağır olacaktır. Üstüne bir de girdiği ameliyatta yaşadıkları. O artık bir MB’dir. Yani doktorların kendi aralarında dedikleri gibi “Morg bekçisi!” Burak ise fazla yakışıklı fazla ukaladır. Her şeyi çok iyi bildiğini düşünür. Tam bir baş belasıdır. Cerrahi Bölüm şefi Haldun’la karşı karşıya gelir. Gestapo lakabıyla bilinen ve yeni doktorların şefi Dr. Fikret ise hepsinin kabusu olur.

2. Sezon’da

Patlamadan sonra geçen üç ay pek çok şeyi değiştirmiştir. Kaybedilenlerin acısı dinmese de hayat devam etmektedir. Yaşananlar herkesi olgunlaştırmış, yeni mücadeleler için biraz daha hazırlamıştır. Patlamadan sağ kurtulan Haldun, başhekimliği Levente emanet ederek dinlenmeye çekilmiştir. Ancak hastane kadrosuna dahil etmek istediği bir cerrah, Levent’e sorun yaratır. Başarılı, yakışıklı ve çapkın estetik cerrah Arslanın ekibe katılması hastaneyi daha ilk günden karıştırır. Arslanın aşırı özgüveni ve çapkınlığı, Elanın başına iş açar. Tatlı, işveli ve saf kalpli bir hemşire; Sevda da ekibe dâhil olunca, hastanede işler karışır.

Ela, kendini Arslan ile geçici başhekim Levent arasında oynanan bir güç oyunun ortasında bulur ve Arslan´ın yüzünden Levent ile Ela arasında soğuk rüzgarlar eser. Patlamada kaybedilen yaşamlar, Hasan ve Zenanın da arasının açılmasına neden olur. İkisinin farklı yaklaşımları, Hasan ve Zenanı rakip haline getirecektir. Doktorların aşk hayatı, meslekleri kadar başarılı değildir. Ne Suat ve Zenan ne de Ela ve Levent ilişkilerini istedikleri gibi yürütememektedir, sorunlar yaşamaktadırlar. Fikret ilerleyen hamileliği dolayısıyla sıkıntılar yaşamaktadır. Hamilelik depresyonuna girmek üzereyken duygularını umulmadık biriyle, asistanı Hasan’la paylaşır. Bu arada Hasan’ın Sevda’yla karşılıklı yardımlaşmaları, aralarında sıcak bir ilişki başlamasına sebep olur. Güzel ve zeki cerrahi asistanı Zeynep’in ekibe katılmasıyla rekabet kızışır. Zeynep gurubun bir üyesi olmak için çabalarken sakarlıkları ile herkesi zor durumda bırakmaktadır. Zenan O’nu dışlamak isterken Hasan destek verir. Ailesinden bunalan Zeynep, Ela’nın yanına taşınır.

3. Sezon’da

Haldun Bey Yerine Zuhal Hanım Gelmiştir. Ayla’nın çıkardığı rezilliklerin ardından ondan boşanan Hasan, Zeynep’le beraber hastaneden ayrılma kararı almıştır. Hem beraber çalışıp hem de mutlu olabilecekleri bir başka hastaneye giderler. Onların yerine gelen yeni asistanlar Duygu ve Ahmet’i ise zorlu bir süreç beklemektedir. Zenan en yakın arkadaşı Ela’nın gidişinin acısını her fırsatta onlardan çıkarır.Ela’yı unutmayan sadece Zenan değildir,aslında herkes Ela’yı el üstünde tutup özlemektedir.Hastaneneye yeni gelen asistanlar Ahmet ve Duygu da Ela’yı tanımasalar bile onun çok sevilen biri olduğunu öğrenmişlerdir.

Duygu ise daha ilk günden işine geç kalır ve görevlendirildiği hastası Çiçek ile kurduğu yakınlık başını belaya sokar. Jülide ve Arslan beraberdirler ama Jülide’nin kıskançlık krizleri Arslan’ı sıkmaya başlar. Arslan sinirini ona verilen yeni asistan Ahmet’ten çıkarır. Ahmet’in estetik cerrah olma hayalleri zorlu bir kayaya çarpar. Zenan’ın hamileliği epey ilerlemiştir. Ve Suat’la hamilelikten kaynaklanan problemler yaşamaktadırlar.

Levent ise Ela’nın yokluğunun yarattığı mutsuzluğu, kendisini işine vererek aşmaya çalışır. Hastanedeki herkes tarafından yanlış anlaşılan yeni, genc ve güzel tıp öğrencisi Eylül, yeni bir hayat kurmak ve kızının vesayetini almak için tek başına mücadele etmekte kararlıdır. Levent Eylül´e yardım etmek ister ve mahkemede Eylül’ün onurunu kurtarmak için nişanlı olduklarını söylemiştir. Eylül’ün kızına kavuşabilmesi için evlenmeleri gerekiyordur.

Tam o sırada Ela Türkiye’ye geri döner ve Levent nikah masasında Ela’nın geri döneceği haberiyle sarsılır. Suat onun Eylül ile evlenmesine karşıdır.

Aylar sonra ilk kez gerçekleşen karşılaşma hem Levent’i hem de Ela’yı derinden sarsar. Ela kendinden yaşca büyük olan bir Fransız ile evlidir ve yeniden hastanede işe başlar. Ilk günden onu bir sürpriz beklemektedir. Fikret Ela’yı tıp fakültede verilecek bir konferansta Levent’i asiste etmekle görevlendirir.Bu konferansta Duygu vurulur,Levent ve Ela rehine kalır Arslan Duygu’yu kurtarır.Bu arada Levent, Eylül’le evliliği hakkındaki gerçekleri Ela’ya açıklamak istemektedir. Zenan ise kız çocuğunu dünyaya getirmiş ismini Revan koymuştur.Arslan’ın asistanı artık Ahmet değil Duygu olmuştur.Çok fazla atışsalar da,didişseler de,aşırı zıt fikirde olsalarda ikisininde ortak bir özelliği vardır ikisi de aşka inanmamaktadır! Ama birbirlerinden hoşlanmaktadır sonunda Arslan Duygu’yu öpmüştür.

Levent ve Eylül’ün evliliğini kontrol için gelen memurlar buna engel olur. Levent artık Ela ve Eylül arasında bir karar vermek zorundadır ve sonunda Ela´yi seçer.Ela da bu sırada evli olduğu Fransız Geyom ile boşanmaktadır. Birbirlerine olan aşkları asla bitmeyen Levent ve Ela,nihayet yeniden denemeye,tekrar başlamaya ve aşklarına 2. bir şans vermeye karar verirler.

4. Sezon’da

Asistan Dr. Hasan Turay boşanıp hastaneye geri döner ama arkadaşlarıyla aralarındaki açığı kapatmaya çalışırken gönlünü, yeni asistan Arzu’ya kaptırır. Hastaneye yeni asistanların gelişiyle Ela’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Varlığından habersiz olduğu kızkardeşinin aynı hastanede asistan olarak başlaması Ela için başta tuhaf gelir.

Zenan ise Suat´dan ayrılmış ve Revan´i yalnız büyütür, fakat Revan babasını görmek için tutturur.

Öte yandan Levent Ela’ya yeniden evlenme teklifi etmek ister ve güzel bir fikir arayışındadır.

Zenan kayıp kocası Suat’ı bulabilmek için Amerika’ya dönmek üzere harekete geçer. Ela ise Zenan’ın Suat’ın kaybolduğunu kabullenmesi gerektiğini düşünmektedir.

Hasan hızlı koşamadığı için araba kazası ekibinden dışlanır, diğer yandan göz kulak olması gereken tehlikeli bir hastayı elinden kaçırır. Zenan’ın azarları ve Ozan’ın dalga geçmeleri Hasan’ı bunaltır. Hasan sonunda doktorluğa uygun olmadığına karar verip istifa eder, fakat kısa süre sonra istifasını geri alır.

Amerika’ya gitmek için izin alamayan Zenan’ın üzüntüsünü aldığı müjdeli haber bitirir. Suat’ın yaşadığı ve Amerika’da olduğu tespit edilmiştir.

Ela Levent’in kendisine yeniden evlenme teklif etmeye hazırlandığını öğrenir. Ancak geçmişte yaşanan olumsuzluklar Ela’yı düşündürmektedir ve kafası karışıktır. Ela’nın düşünceleri dostları sayesinde netleşir ve bir an önce evlenmeye karar verirler. Onlar sade bir nikahla yaşamlarını birleştirirken herkesin hayatı rayına girmeye başlar.

Doktorlar 01. Bölüm indir – Sandalca.com – 266.4 MB
Doktorlar 02. Bölüm indir – Sandalca.com – 395.0 MB
Doktorlar 03. Bölüm indir – Sandalca.com – 267.1 MB
Doktorlar 04. Bölüm indir – Sandalca.com – 254.7 MB
Doktorlar 05. Bölüm indir – Sandalca.com – 315.2 MB
Doktorlar 06. Bölüm indir – Sandalca.com – 259.3 MB
Doktorlar 07. Bölüm indir – Sandalca.com – 259.3 MB
Doktorlar 08. Bölüm indir – Sandalca.com – 237.2 MB
Doktorlar 09. Bölüm indir – Sandalca.com – 356.8 MB
Doktorlar 10. Bölüm indir – Sandalca.com – 242.6 MB
Doktorlar 11. Bölüm indir – Sandalca.com – 280.2 MB
Doktorlar 12. Bölüm indir – Sandalca.com – 256.8 MB
Doktorlar 13. Bölüm indir – Sandalca.com – 283.4 MB
Doktorlar 14. Bölüm indir – Sandalca.com – 280.9 MB
Doktorlar 15. Bölüm indir – Sandalca.com – 244.1 MB
Doktorlar 16. Bölüm indir – Sandalca.com – 235.9 MB
Doktorlar 17. Bölüm indir – Sandalca.com – 314.4 MB
Doktorlar 18. Bölüm indir – Sandalca.com – 279.4 MB
Doktorlar 19. Bölüm indir – Sandalca.com – 272.7 MB
Doktorlar 20. Bölüm indir – Sandalca.com – 269.3 MB
Doktorlar 21. Bölüm indir – Sandalca.com – 248.7 MB
Doktorlar 22. Bölüm indir – Sandalca.com – 229.2 MB
Doktorlar 23. Bölüm indir – Sandalca.com – 267.5 MB
Doktorlar 24. Bölüm indir – Sandalca.com – 220.3 MB
Doktorlar 25. Bölüm indir – Sandalca.com – 287.7 MB
Doktorlar 26. Bölüm indir – Sandalca.com – 271.6 MB
Doktorlar 27. Bölüm indir – Sandalca.com – 222.9 MB
Doktorlar 28. Bölüm indir – Sandalca.com – 317.5 MB
Doktorlar 29. Bölüm indir – Sandalca.com – 246.4 MB
Doktorlar 30. Bölüm indir – Sandalca.com – 257.0 MB
Doktorlar 31. Bölüm indir – Sandalca.com – 246.2 MB
Doktorlar 32. Bölüm indir – Sandalca.com – 282.0 MB
Doktorlar 33. Bölüm indir – Sandalca.com – 307.1 MB
Doktorlar 34. Bölüm indir – Sandalca.com – 257.5 MB
Doktorlar 35. Bölüm indir – Sandalca.com – 274.4 MB
Doktorlar 36. Bölüm indir – Sandalca.com – 293.4 MB
Doktorlar 37. Bölüm indir – Sandalca.com – 316.0 MB
Doktorlar 38. Bölüm indir – Sandalca.com – 306.6 MB
Doktorlar 39. Bölüm indir – Sandalca.com – 329.4 MB
Doktorlar 40. Bölüm indir – Sandalca.com – 302.3 MB
Doktorlar 41. Bölüm indir – Sandalca.com – 329.1 MB
Doktorlar 42. Bölüm indir – Sandalca.com – 285.3 MB
Doktorlar 43. Bölüm indir – Sandalca.com – 273.8 MB
Doktorlar 44. Bölüm indir – Sandalca.com – 448.0 MB
Doktorlar 45. Bölüm indir – Sandalca.com – 316.8 MB
Doktorlar 46. Bölüm indir – Sandalca.com – 279.4 MB
Doktorlar 47. Bölüm indir – Sandalca.com – 316.3 MB
Doktorlar 48. Bölüm indir – Sandalca.com – 317.0 MB
Doktorlar 49. Bölüm indir – Sandalca.com – 297.6 MB
Doktorlar 50. Bölüm indir – Sandalca.com – 381.2 MB
Doktorlar 51. Bölüm indir – Sandalca.com – 344.6 MB
Doktorlar 52. Bölüm indir – Sandalca.com – 320.3 MB
Doktorlar 53. Bölüm indir – Sandalca.com – 372.2 MB
Doktorlar 54. Bölüm indir – Sandalca.com – 293.9 MB
Doktorlar 55. Bölüm indir – Sandalca.com – 315.4 MB
Doktorlar 56. Bölüm indir – Sandalca.com – 308.1 MB
Doktorlar 57. Bölüm indir – Sandalca.com – 295.9 MB
Doktorlar 58. Bölüm indir – Sandalca.com – 313.3 MB
Doktorlar 59. Bölüm indir – Sandalca.com – 290.7 MB
Doktorlar 60. Bölüm indir – Sandalca.com – 285.4 MB
Doktorlar 61. Bölüm indir – Sandalca.com – 322.1 MB
Doktorlar 62. Bölüm indir – Sandalca.com – 308.1 MB
Doktorlar 63. Bölüm indir – Sandalca.com – 423.4 MB
Doktorlar 64. Bölüm indir – Sandalca.com – 253.3 MB
Doktorlar 65. Bölüm indir – Sandalca.com – 306.4 MB
Doktorlar 66. Bölüm indir – Sandalca.com – 332.6 MB
Doktorlar 67. Bölüm indir – Sandalca.com – 405.4 MB
Doktorlar 68. Bölüm indir – Sandalca.com – 319.6 MB
Doktorlar 69. Bölüm indir – Sandalca.com – 306.4 MB
Doktorlar 70. Bölüm indir – Sandalca.com – 283.1 MB
Doktorlar 71. Bölüm indir – Sandalca.com – 278.7 MB
Doktorlar 72. Bölüm indir – Sandalca.com – 294.9 MB
Doktorlar 73. Bölüm indir – Sandalca.com – 304.0 MB
Doktorlar 74. Bölüm indir – Sandalca.com – 305.7 MB
Doktorlar 75. Bölüm indir – Sandalca.com – 284.3 MB
Doktorlar 76. Bölüm indir – Sandalca.com – 449.1 MB
Doktorlar 77. Bölüm indir – Sandalca.com – 317.1 MB
Doktorlar 78. Bölüm indir – Sandalca.com – 290.1 MB
Doktorlar 79. Bölüm indir – Sandalca.com – 290.1 MB
Doktorlar 80. Bölüm indir – Sandalca.com – 302.8 MB
Doktorlar 81. Bölüm indir – Sandalca.com – 276.5 MB
Doktorlar 82. Bölüm indir – Sandalca.com – 261.5 MB
Doktorlar 83. Bölüm indir – Sandalca.com – 326.5 MB
Doktorlar 84. Bölüm indir – Sandalca.com – 326.5 MB
Doktorlar 85. Bölüm indir – Sandalca.com – 273.3 MB
Doktorlar 86. Bölüm indir – Sandalca.com – 264.4 MB
Doktorlar 87. Bölüm indir – Sandalca.com – 248.5 MB
Doktorlar 88. Bölüm indir – Sandalca.com – 249.4 MB
Doktorlar 89. Bölüm indir – Sandalca.com – 250.8 MB
Doktorlar 90. Bölüm indir – Sandalca.com – 264.0 MB
Doktorlar 91. Bölüm indir – Sandalca.com – 272.0 MB
Doktorlar 92. Bölüm indir – Sandalca.com – 299.6 MB
Doktorlar 93. Bölüm indir – Sandalca.com – 271.7 MB
Doktorlar 94. Bölüm indir – Sandalca.com – 290.1 MB
Doktorlar 95. Bölüm indir – Sandalca.com – 263.0 MB
Doktorlar 96. Bölüm indir – Sandalca.com – 276.3 MB
Doktorlar 97. Bölüm indir – Sandalca.com – 274.4 MB

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Gelen Aramalar

Paylaşmak Güzeldir
Ketenpere | 2017 | 1080p Yerli Film indir Kral Arthur: Excalibur’un Gücü – King Arthur: Excalibur Rising | 2017 | 1080p (TR-EN)