Diana Gabaldon Yabancı Serisi, ilk kitabı ve seriye ismini veren Yabancı ile başlıyor. Şu ana kadar serinin 5 kitabı Türkçeye çevrildi. (Yabancı, Kehribardaki Yusufçuk, Yolcu, Güz Davulları, Ateşin Çağrısı)

İlk kitap İskoçya’da 1945 yılında başlayıp 1743 yılında devam ediyor. Claire Randal eşi ile İskoçya tatili sırasında taş çemberlerden geçerek birden kendisini 1743 yılında buluyor. Bundan sonra Claire’in başına gelenler ise tam bir karmaşa ve inanması güç olaylar zinciri.

İlk kitap genel hatları ile 1700’ lü yıllarda İskoçya’ da ve bu dönemde yaşanan savaşlara da değiniyor. Geri kalan kitaplar ise Claire, İskoçya, İngiltere hatta Amerika ile devam ediyor. Seri Romance, tarih ve aşk kitapları okumayı sevenlerinde ilgisini çekecektir.

Kitabın güzel yanı ise inanması güç hatta bazı yerlerde korkunç olaylar yaşayan Claire’ in başına gelen tutkulu bir aşkın olması ..

Download (Yandex)

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Gelen Aramalar

Paylaşmak Güzeldir
Evimdeki Yabancı – Gayle Callen PDF e-kitap indir The Great Wobo Escape Ep1 1.0.3013 MOD Kilitler Açık APK İndir