Cyberlink MakeUPDirector Deluxe İndir Sanal Makyaj

Cyberlink MakeUPDirector Deluxe, multilang  v2.0.2817  MakeupDirector ‘ın en iyi araç ve yüz algılama teknolojisi, fotoğrafçılar ve makyaj sanatçısı göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, kusursuz bir sanal makyaj imkanı sunar.
İster bir hobi fotoğrafçısı veya profesyonel bir makyaj sanatçısı olun MakeupDirector, aile fotoğraflarından basitçe yeniden dokunmadan, çekimden önce maketlerinizdeki makyaj renk paletlerini test etme gibi gelişmiş uygulamalara kadar sınırsız yaratıcılık sunar..

————————————————————-

Boyut:177-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

Cyberlink MakeUPDirector Deluxe

(((Alternatif)))

Cyberlink MakeUPDirector Deluxe

(((Alternatif)))

Cyberlink MakeUPDirector Deluxe

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
FonePaw iphone Data Recovery Full Tİ 5.2.0 CyberLink Power2Go Platinum Full 12.0.0516.0 indir