[Çözüldü] Silinmiş internet geçmişini nasıl bulabiliriz?

               Madde 1: Eğer bir google hesabınız varsa ve Google Web Geçmişini Aktif ettiyseniz https://history.google.com/history/ adresinden Web geçmişini görebilirsiniz. (Eğer kullanmıyorsanız veya aktif etmediyseniz diğer maddelere geçiniz. Teknik Servis’imiz tüm kullanıcılara google hesabı önermekte ve sık kullanılan,web geçmişlerini arada siteye verileri yedeklemesini önermektedir. )
 Madde 2::Eğer Sistem Geri Yükleme açık ise; Sistem Geri Yükleme ile silinme tarihinin öncesine  gitmeyi deneyebilirsiniz. (Her ihtimale karşı sistemdeki önemli kayıtlarınızı yedekleyiniz. )
Başlat > Tüm programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Sistem Geri Yükleme yolunu izleyin. Sistem Geri Yüklemeden eski bir tarihe dönüş yapın. Bu sayede silinen internet geçmişi bilgileri’de gelecektir. (Bu işlem şansını en sona bırakmak istiyorsanız diğer maddeye geçiniz… )

               Madde 3:  Index.dat dosyası üzerinden silinen internet geçmişini görebilirsiniz. Başlatı tıklayın ve arana kutusuna Index.dat yazın.  Bilgisayarınızda Index.dat dosyasını aratın.

               Madde 4:  Index.dat dosyasını bulamazsanız recuva ile sistemi taratın ve silinen dosyalar içerisinde arayın.
Bunun için recuva silinen dosyaları kurtarma programını kullanabilirsiniz.
Silinen dosyaları geri getirme linkinden Recuvayı nasıl kullanmanız gerektiği anlatılmıştır.
Recuva ile sistemi tarayın ve  index.dat dosyasını kurtarın. Daha sonra  index.dat inceleme programını buradan indirin. index.dat inceleme yazılımı index.dat dosyası içerisinde bulunan ziyaret edilen site bilgilerini ekrana getirecektir.

Silinen internet geçmişini görebilmek için yapılacak işlemler bu kadardır.

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Gelen Aramalar

Paylaşmak Güzeldir
Lichdom Battlemage – Full Oyun indir Adam Sandler Tüm Filmleri | Box Set | BRRip | Türkçe Dublaj