Corel VideoStudio Ultimate 2018 Full İndir v21.1.0.89

Corel VideoStudio Ultimate 2018 x32 – x64 Bit, Multilang desteği bulunan bu program sayesinde size uygun olan dili seçerek videolarınızı dilediğiniz özelliklerle donatarak düzenleyebileceksiniz. İçerisinde bulunan çeşitli özelliklerle videolarınızdaki istenmeyen kısımları bölerek kesebilecek, boyutunu yeniden ayarlayabilecek, hazır bulunan video efektlerinden dilediğinizi uygulayabilecek, geçiş özellikler ile videolarınızdaki görüntülerinizin canlı bir görünümde olmasını sağlayabilecek, videolarınıza 3D’li hareketli başlıklar hazırlayabilecek ve kaydetmiş olduğunuz videolarınızı daha sonrasında Youtube gibi diğer video web sitelerine kolayca aktararak paylaşımlarda bulunabileceksiniz.

Desteklediği İşletim Sistemleri:
-Windows 7 (x64 Bit), Windows 8 veya Windows 10


Corel VideoStudio Ultimate 2018  İçerik Paketi x32

Corel VideoStudio Ultimate 2018  İçerik Paketi x64

(((Alternatif)))

Corel VideoStudio Ultimate 2018  İçerik Paketi x32

Corel VideoStudio Ultimate 2018  İçerik Paketi x64

(((Alternatif)))

Corel VideoStudio Ultimate 2018  İçerik Paketi x32

Corel VideoStudio Ultimate 2018  İçerik Paketi x64

 Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Axure RP Pro Full 8.1.0.3366 Web Sitesi Yapma Alien Invasion: S.U.M.1 – Uzaylı İstilası: S.U.M.1 | 2017 | 1080p BluRay DUAL (TR-EN)