Cities Skylines

Cities: Skylines Full indir | 1.7 GB

Sim City’e rakip geldi. Şehir inşa etme simülasyonu Cities: Skylines Steam’da yayınlandı. Oyun şimdiden yapımcı şirket Paradox Interactive’in en çok satan oyunu olmayı başardı. Sim City‘nin aksine şehrin kanalizasyon, trafik ve enerji sistemlerini daha kapsamlı bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz.

Kendi tasarımınız olan binaları oyunun içinde kullanabiliyorsunuz. Hayal gücünüzle şehrinizi kontrol altına alın ve gökyüzüne kadar tasarım yapın. Belediyelerinize atölyeler kurdurup işlerinin başında denetleyebileceksiniz.

Su, elektrik, polis, yangın söndürme, sağlık ve kentin gerçek ekonomi sistemini sadece siz kontrol edeceksiniz. Temel gereksinimleri karşılamaya çalışacak ve şehrinizi güvende tutmak için çaba haryacaksınız.

Cities Skylines Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670,
  • Boş alan: 4 GB

Cities: Skylines Full indir

Cities: Skylines patch/update 1.06 (19.03.2015) & crack 1.06 (by Codex), 11MB

Cities: Skylines patch indir

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Safkan – Jennifer L. Armentrout PDF e kitap indir Lichdom Battlemage – Full Oyun indir