Tarayıcı Password Decryptor 7.1 Final + taşınabilirBrowser Password Decryptor 7.1 Final + portable | 3.3 Mb

Browser Password Decryptor, anında popüler web tarayıcıları tarafından saklanan web giriş şifreleri kurtarmak için oluşturulan bir kullanışlı bir yazılımdır. Tarayıcı şifre kırma olarakta bilinen bu yöntemle kullanılan tarayıcılardaki önceden girilmiş şifrelere ulaşmanız mümkündür.

Şifrenizi kurtarabileceğiniz başlıca tarayıcılar:

Firefox
Internet Explorer
Google Chrome
Google Chrome Canary/SXS
CoolNovo Browser
Opera Browser
Apple Safari
Comodo Dragon Browser
SeaMonkey Browser
SRWare Iron Browser
Flock Browser

Not: Browser Password Decryptor hack aracı olarak değil de unuttuğunuz şifreleri kurtarmada kuıllanabilirsiniz. Sadece daha önce web tarayıcılarında saklanan kendi kayıp şifrenizi kurtarmak için yardımcı olabilir. Windows XP’den Windows 8 başlangıça kadar ​​Windows platformlarında çoğunda çalışır.

Browser Password Decryptor

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Annemin Şarkısı (Yerli Film) DVDRip XviD Doğa Duvar Kağıtları | Nature Wallpapers