Açıklama : Tasarım ve Windows ve Mac OS X TrustedDWG teknolojisinin güvenilirliği ile çarpıcı 3D CAD tasarım ve hız belgeleri oluşturun için AutoCAD® yazılımı, güçlü, bağlı tasarım araçları ile dünyayı şekillendirecek. Tasarımları işbirliği ve mobil cihazınızdan erişmek için onları buluta bağlanın.

Ekran Görüntüsü

Özellikler :

  • ViewCube döndürmek ve AutoCAD herhangi bir katı veya yüzey modelini yönlendirmek için kullanılan etkileşimli bir araçtır. Küp bir yüz, kenar, köşe veya seçilmesi bu önceden tanımlanmış yönlendirme hızla modeli getiriyor.
  • Tıklayıp ViewCube tutma modeli serbest herhangi bir yönde roated sağlar. Küp ekranda sabit bir konumda olduğundan, at-a-bakışta yönlendirmesini sağlar.ViewCube 3D modelleri ile çalışmak için ortak bir araç olarak tüm Autodesk ürünleri tanıtılacak.
  • Yörünge komutuna hızlı erişim sağlayan ek olarak, yeni SteeringWheels aracı pan, merkezi ve yakınlaştırma komutlara hızlı erişim sağlar. Oluşturmanıza yardımcı ve model bir yürüyüş-through kaydetmek için komutlar aracılığıyla yürüyüş ekleyebilirsiniz böylece SteeringWheels derece özelleştirilebilir.

Yayın adı : AUTODESK.AUTOCAD.V2016.WIN32 / Win64-ISO Boyutu : 3.40 GB /4.88 GB

AUTODESK AUTOCAD V2016 WIN32 (x86)

AUTODESK AUTOCAD V2016 WIN64 (x64)

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Caribbean Full İndir 2015 Karabasan – The Babadook (Türkçe Dublaj) BDRip XviD