18. yüzyıl, Kuzey Amerika. Fransız ve Hint Savaşı, Shay Patrick Cormac, Assassins Kardeşler’in bir korkusuz genç üyesi kaos ve şiddet ortasında, sonsuza dek Amerikan kolonilerinin geleceğini şekillendirecek bir karanlık dönüşüme uğrar. Tehlikeli bir misyonu trajik yanlış gitti sonra, Shay, yanıt olarak, onun hayatını sonlandırmak girişiminde Assassins sırtını döner.

Assassin Creed: Rogue henüz Assassin Creed serisinin en karanlık bölüm. Nihai hedefi peşinde uzakta Kuzey Atlantik’in buzlu sularına soğuk kendi inanç izleyin ve New York, vahşi nehir vadisi boyunca olağanüstü bir yolculuğa çıktık, ve – iyi için Assassins üzmeye. Şimdiye kadar ilk kez, bir Templar perspektifinden Assassin Creed evreni deneyim. Bir önceki Assassin Creed oyunları alkışlanan deniz bileşenleri Assassin Creed Rogue içinde geliştirilmiştir. Oyun da oyuncular Morrigan adında yeni bir gemi olmak üzere Assassins, aşağı alarak peşinde karada ve denizde hem kullanmak için yeni silahlar veriyor.

Özellikler:
Hem kısa hem de uzun menzilli mücadele için Shay en ölümcül hava tüfeği donatın. , Dikkatini ortadan kaldırmak, ya da özel mermi ve el bombası dahil cephane çeşitli kullanarak düşmanlarınızı karıştırmayın.
Senin gelişmiş kartal vizyonu ile gizli Assassins kendinizi koruyun. Sürekli Çevrenizi değerlendirmek ve çatılarının üzerine, gölgelerde saklanarak Assassins tespit ve kalabalıklar içinde.
Tanık Shay adlı acımasız bir maceracı Assassin dönüşüm ve onun eski kardeşlerini avlamak için Templar istekli taahhüt. Deneyim ilk elden karanlık bir yol Shay aşağı kurşun ve sonsuza Assassin Kardeşlik kaderini değiştirecek bir ders onu koyacaktır olayları.
Geminin, morrigan kapalı Cast, ve Kuzey Atlantik buzlu denizlerde ve Amerika’nın nehir vadileri dar sularında yolumuzu mücadele.
Yeni düşman gemisi taktikleri: onlar gemiye ve mürettebata devirmek için bir girişim olarak Assassins kendinizi savunun. Çok mürettebatı kaybetmemek için hızlı bir şekilde onları defetmek.
Yeni gemi-gemi silah: yanma düşman gemileri yakmak için arkasında ateşten bir iz bırakır yağ, ve PUCKLE silah dahil, sürekli makineli tüfek gibi ateş sunma yeteneğine.
Olasılıklarla dolu bir kutup dünya: Gizli yerleri keşfetmek ve deniz savaşlarında kapak olarak buzullar kullanmak için buz tabakaları ile Ram.
Üç benzersiz ortamlar: Kuzey Atlantik Okyanusu, bu geniş deniz oyun soğuk rüzgarlar ve kutup arasında yükselen buzdağları deneyim. River Valley Amerikan Frontier kesintisiz nehir navigasyon ve zemin keşif karıştırma büyük bir melez ayardır. New York mos biridir

Genre: Action, Adventure
Format: ISO
Languages: Turkish, English, German, French, Italian, Spanish, Portuguese-Brazil, Japanese, Russian
Text: English, German, French, Italian, Spanish, Portuguese-Brazil, Dutch, Arabic, Polish, Korean, Japanese, Russian

RAR Size: 7 GB

Assassins Creed Rogue

(((Alternatif)))

Assassins Creed Rogue

(((Alternatif)))

Assassins Creed Rogue

TORRENT 
===============

TR YAMA

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Sütlü Gül Böreği – Yemek Tarifi Yeni Bir Umut – Colleen Hoover PDF e kitap indir