All In One Password Decoder 2.5 + portable
All In One Password Decoder 2.5 | portable | 2.6 Mb


All-In-One Password Decode, hızla çeşitli kodlama algoritmaları ile korunan Şifreleri kurtarmak için evrensel bir yazılım. 

Sen de kodlama algoritmaları (Cisco, VNC, Trillian vb gibi) Uygulama özgü korumalı şifreleri kurtarmak Buna ek olarak, vb Base64, Yahoo64, HEX gibi jenerik algoritmaları ile kodlanmış şifreleri çözmek için kullanabilirsiniz.

İşte şu anda desteklenen şifre çözme yöntemleri listesi,

Base64 Password Decoder
Yahoo64 Password Decoder
Hex to Char Decoder
Cisco Type 7 Router Password Decoder
Juniper $9$ Router Password Decoder
VNC Password Decoder
IDM Password Decoder
Orbit Downloader Password Decoder
DynDNS Password Decoder
SmartFTP Password Decoder
WS_FTP Password Decoder
FTP Commander Password Decoder
Meebo Messenger Password Decoder
IMVU Messenger Password Decoder
Trillian Messenger Accounts Password Decoder
Trillian Astra Login Password Decoder
IncrediMail Password Decoder

‘All-In-One Password Decoder’ works on both 32-bit & 64-bit platforms starting from Windows XP to Windows 8.

All In One Password Decoder

Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Estelar PDF Unlock Tool Full 4.0.0.2 | Portable Çeşitli Sanatçıların Resimleri | 295 JPG