72 Sevimli Hayvan – 72 Cutest Animals Türkçe Dublaj indir

Tüm zamanların en şirin hayvanı sizce hangisi? Kedi yavrusu? Köpek yavrusu? Peki ya babun? Bu belgesel dizisinde 72 hayvan türü “en şirinlik” mertebesi için yarışıyor; bir hayvanı şirin yapan tüm sıradışı özellikler birbiri ardına sıralanıyor. Unutmayın, olay sadece güzel bir yüze sahip olmaktan ibaret değil. 72 Sevimli Hayvan ile kalbiniz sevimlilikten eriyecek!

http://www.imdb.com/title/tt5815824/

72 Sevimli Hayvan 01.Bölum Yumuşak Falan

72 Sevimli Hayvan 02.Bölum Zıplayan Arkadaşlar

72 Sevimli Hayvan 03.Bölum Keyif Çatan Kediler

72 Sevimli Hayvan 04.Bölum Küçük ve Uzun 

72 Sevimli Hayvan 05.Bölum Kusurun Özeti

72 Sevimli Hayvan 06.Bölum Haydutlar ve Yüzgeçler

72 Sevimli Hayvan 07.Bölum Tuhaf ve Muhteşem

72 Sevimli Hayvan 08.Bölum Uzun Kuyruklar

72 Sevimli Hayvan 09.Bölum Tuhaf Dörtayaklılar

72 Sevimli Hayvan 10.Bölum Kutuptan Kutba

72 Sevimli Hayvan 11.Bölum Gösteri Zamanı

72 Sevimli Hayvan 12.Bölum Tatlılığın Kökeni

Turbobit_1.png


Sitemizde yayınlanan dosyaların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır. Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ([email protected]) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır. Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir.Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...

Paylaşmak Güzeldir
Alien Invasion: S.U.M.1 – Uzaylı İstilası: S.U.M.1 | 2017 | 1080p BluRay DUAL (TR-EN) Yenilik Tutkusu – Newness | 2017 | 1080p DUAL (TR-EN)